Dotacje na rozwoj firmy ekologia

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój skład w kajecie. W tym jednym, w którym mówił ewidencje sprzedaży. Chociaż jego biznes nie był jedynie artykułów oraz materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo bogatej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Z poradą przychodzi firma Comarch, sam z najważniejszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku oraz świadczony przez niego wms program magazynowy. To oryginalne i znacznie zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych dokumentów oraz produktów. Tworzy się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i razem mają doskonałe lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę katalogu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla danych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych oraz dużych stanów, ustawiać znaczenia dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To pewnie dodatki, do pewnego zadania, którym jest robienie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten przyjmuje dyspozycje, wydawane przez kierownika, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, a nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.