Programy ksiegowe online ranking

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, postępujące w towarzystwie Windows, są bardzo skuteczne oraz ich obsługa intuicyjna. Jest natomiast wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przenosić się tabulatorem. Istnieją także firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w tamte komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania również możliwości w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w pełni funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i szerokiej. Kupi na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można zastosować do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem programu jest element Płace. Pozwala on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i liczenia zarobków. Można w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli te na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może wtedy być daleko atrakcyjna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zbierać się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została założona w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i chciane nowości w przepisach, które z dalekich powodów mogą po nisku nie dotrzeć do grupie klasycznej.